E: info@eurogrit.com



Verenigde Arabische Emiraten

VAE
OMAN

QATAR
YEMEN

Euroblast Middle East L.L.C.
Mohamed Abu Shaker Building
(opp. Indian High School)
Al Garhood Area
P.O. Box 7158
Dubai
U.A.E.
Tel.:    +971-4-2824 400 / 2824 200
Fax:    +971-4-2824 264
E-mail:    info@euroblastme.com
Internet:    www.euroblastme.com
Contact:    Mr. Kabeer Khadar


 

Egypte


El Hakim & Partners Construction & Trading
24, Khorshid Street
El Shatr El Khames – New Maadi
Cairo 11435
Egypte
Tel./fax:    +20-2-5185098
E-mail:    info@elhakimandpartners.com
Contact:    Mr. Tarek El Hakim

 

Israël

Carmel B.K. Engineering Ltd.
P.O. Box 10385
3 Yona Angel Street
Haifa Bay
26113 Israël
Tel/fax:    +972.4.8245467
E-mail: office@carmel-eng.co.il
Contact:    Mr. Avi Koren / Mr. Gil Koren

 

Jordanië / Syrië


Specialist Industrial Supplies Centre
Prince Mohammed Street
P.O. Box 5524 Zahran
Amman 11183
Jordanië
Tel.:    +962-6-463 01 42
Fax:    +962-6-461 86 75
E-mail:    sbattikhi@sisc-jo.com
Contact:    Mr. Suqrat Battikhi
 

Nigeria


Gritco Nigeria Ltd.
6, Forces Avenue
P.O. Box 11164
Port Harcourt
Rivers State
Nigeria
Tel./fax: +234-(0)848 98952
Tel.: +234-(0)803 8911456
Fax: +871-761839881
E-mail: oyerinmade.angela@gritcong.net
aoyerinmade@yahoo.com
gritco@gritcong.net

www.gritconigeria.com
chrissontheweb@aol.com

Contact: Mr. Chris Stanley / Mrs. Angela Oyerinmade
 

Saoedi Arabië

Hajjan Trading Establishment (HATCON)
(handling only direct Saudi Aramco-supplies)
P.O. Box 991
Alkhobar 31952
Saudi Arabië
Tel.:    +966-3-882 0323 / 882 2068
Fax:    +966-3-882 1709
E-mail:    iad@hatcon.com / satheesh@hatcon.com
Contact:    Mr. Iad Y. Noueyhed / Mr. K. Satheesh

Pamatec Co. Ltd.
(handling customers other than Saudi Aramco)
P.O. Box 1868
Dammam 31441
Saudi Arabië
Tel.:    +966-3-847 3666
Fax:    +966-3-847 4110
E-mail:    saar@empel.com
Internet: www.pamatec.com
Contact:    Mr. A.R. Saravana

Algerije

FLOREX EQUIPEMENTS
60, Lotissement C
16003 Draria - Wilaya d'Alger
Algérie
Tel.: +213 23 26 41 34
Fax: +213 23 26 43 00
E-mail:    mohamedb@florex-dz.com
Internet: www.florex-dz.com
Contact: Mr. Mohamed Bouadjenek


Kameroen

Ets. Jept
P.O. Box 923
Douala
Kameroen
Tel. :     +237-343 19 55 / 773 81 68
Fax. :    +237-343 19 55
Email:    etsjept@yahoo.fr
Contact: Mr. J. Tchepong

 

Kuwait

Hempel / Pamatec Kuwait
P.O. Box 3400
Safat 13034
Kuwait
Tel.:    +965-808828 / +965-6091711 / 965-66091711
Fax:    +965-4843307
E-mail:    amfu@hempel.com
Internet:    www.hempel.com.kw
Contact: Mr. Amith Furtado

Overige landen:


Sibelco Europe
Postbus 184
3350 AD Papendrecht
Tel.:    +31-78-6546770
Fax:    +31-78-6449494
E-mail:    info@eurogrit.com
Internet:    www.sibelco.eu